FIND EN DTU'er

Hvem

Hvad

Hvor

Telefonbog

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Diego GardiniDTU Cens101282@student.dtu.dk
Berit Wenzell Akademisk Laboratorie TeknikerDTU Cen45 25 64 77bewe@cen.dtu.dk
Jens KlingAcademic Laboratory TechnicianDTU Cen21 79 88 58jenk@cen.dtu.dk
Kirsten Inga KlingAcademic Laboratory TechnicianDTU Cen45 25 64 88kili@dtu.dk
Zoltan Imre BaloghAcademic Laboratory TechnicianDTU Cen45 25 64 69ziba@cen.dtu.dk
Anpan HanAssistant professorDTU Cenanph@danchip.dtu.dk
Mériem Er-RafikAssociate professorDTU Cenmerafik@dtu.dk
Shima KadkhodazadehForskerDTU Cen45 25 64 94shka@cen.dtu.dk
Kirsten BruusFundraiser/Marketing koordinatorDTU Cen93 51 07 74knbruus@dtu.dk
Andrew BurrowsGroup LeaderDTU Cen45 25 64 73andrew.burrows@cen.dtu.dk
Wentao YuanGuest Ph. D studentDTU Cenyuanwen@dtu.dk
Adam FullerLaboratoriechefDTU Cen45 25 64 72adam.fuller@cen.dtu.dk
Christian Danvad DamsgaardLektorDTU Cen45 25 64 87christian.damsgaard@cen.dtu.dk
Marco BeleggiaLektorDTU Cen45 25 31 47mb@cen.dtu.dk
Cristiano SpigaPh. D. studentDTU Cen45 25 64 65crispi@cen.dtu.dk
Nina Høgh-BachPh.D. & projekt koordinatorDTU Cen45 93 51 14 29ninhb@dtu.dk
Monia Runge NielsenPh.d.-studerendeDTU Cen25 38 87 26moniarn@dtu.dk
Jes Ærøe HyllestedPh.d.-studerendeDTU Cen30 25 61 66jehy@dtu.dk
William TiddiPh.d.-studerendeDTU Cenwiltid@dtu.dk
Matteo TodeschiniPh.d.-studerendeDTU Cenmattod@dtu.dk
Mario HeinigPh.d.-studerendeDTU Cenmarhein@dtu.dk
Anna ElsukovaPost docDTU Cenannaels@dtu.dk
Elisabetta Maria FiordalisoPostdocDTU Cen45 25 64 66e.fiordaliso@cen.dtu.dk
Ding ZhaoPostdocDTU Cendizhao@dtu.dk
Jakob Birkedal WagnerProfessor, videnskabelig direktørDTU Cen45 25 64 71jakob.wagner@cen.dtu.dk
Thomas Willum HansenSeniorforskerDTU Cen45 25 64 76twh@cen.dtu.dk
Takeshi KasamaSeniorforskerDTU Cen45 25 64 75tk@cen.dtu.dk
Alice Bastos da Silva FantaSeniorforskerDTU Cen45 25 64 69asf@cen.dtu.dk
Wilhelmus HuyzerTechnical support specialistDTU Cen45 25 64 63wihu@cen.dtu.dk
http://www.cen.dtu.dk/service/telefonbog?descending=False&fr=1&mr=100&oid=59&qt=NetmesterSearch&sc=coll_DTU-person&sorton=titleDa
19 JULI 2018